Oferta dla biznesu

Cechy EcoAG |

Jakość
0 %
Bezpieczeństwo
0 %
Kontakt
0 %
Terminowość
0 %

Oferta dla Biznesu

Instalacje fotowoltaiczne dla firm to nie tylko ekologia, to także, realne korzyści finansowe na przestrzeni następnych lat. Spokojnie zaplanuj przyszłość swojej firmy z Nami, odpowiedzialnie, w 100% przejrzyście oraz bezpiecznie. Zapewnimy Ci spokojne przejście przez inwestycje dla Twojej firmy i zapewnimy pomoc na każdym etapie inwestycji!

Korzyści płynące z zakupu systemu fotowoltaicznego dla firmy:

Jak wygląda zakup instalacji fotowoltaicznej dla firmy

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę: oszczędność i uniezależnienie się od cen prądu, odnawialne i niewyczerpalne źródło energii jakim jest słońce, dzięki systemowi fotowoltaicznemu nie emitujemy zanieczyszczeń, poprzez zakup rozwiązania podnosimy wartość nieruchomości, standardowy proces montażu trwa od 1 do 2 dni roboczych.

JAK WYGLĄDA ZAKUP INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ:

  • Analiza aktualnych rachunków: sprawdzamy zużycie energii i wydatki, aby przygotować rozwiązanie o optymalnej wydajności.
  • Wizja lokalna (Audyt techniczny): analizujemy możliwości techniczne ułożenia i podłączenia instalacji fotowoltaicznej na dachu lub gruncie oraz przygotowujemy dokumentacje techniczną.
  • Analiza potrzeb Klienta: wspólnie z Inwestorem ustalamy preferencje dla obiektu.
  • Wycena instalacji fotowoltaicznej oraz zamówienie: przygotowujemy zamówienie na podstawie audytu technicznego oraz analizy potrzeb Klienta.
  • Podpisanie umowy i wpłata zaliczki: najczęściej 30% wartości zamówienia.
  • Realizacja inwestycji: zwykle zajmuje od 2 do 4 tygodni od podpisania umowy.

Oferujemy także

Inwestycje w pompy ciepła dużej wydajności! Pompy ciepła szyte na miarę Twojej firmy, idealnie dopasowane do potrzeb budynku. Zapewniamy montaż, serwis i bezproblemowy kontakt. Oferowane przez nas pompy ciepła pochodzą w 100% od Polskiej firmy, dlatego też, mamy możliwość budowy idealnej pompy ciepła dla Twojej firmy.

Współpracujemy z

Adres:

Ul. słoneczna 4B
84-208 Kielno

Kontakt:

Tel: +48 603-220-005
Email: biuro@ecoag.eu

Udostępnij naszą stronę

© 2023 – Stworzone przez DragonMedia.pl Wszelkie prawa zastrzeżone